March 4, 2021 19:29
Хроника

Малолетничка сексуално злоставувана од малолетник на Попова Шапка

Во полициската станица на Попова Шапка малолетничка пријавила сексуално вознемирување од страна на малолетник. Според пријавата, настанот се случил вчера околу 13 часот на Попова Шапка.

-Во 13.40 часот во СВР Тетово, малолетничка од Охрид пријавила дека околу 13.00 часот во центарот на Попова Шапка еден малолетник ја допирал по телото. За настанот бил известен јавен обвинител, информира СВР Тетово.

Полицијата и ообвинителството ќе преземаат мерки за расчистување на случајот.

Higurashi: When They Cry – Gou Episode 15 at website https://kissanimeonline.com kissanime official website

Watch Gleipnir (Dub) Episode 3 (https://animeheaven.pro/m/ADbY/ep-3) at website https://animeheaven.pro dragon ball super anime heaven