January 27, 2021 11:59
Хроника

Малолетник фатен „жив“ додека ограбувал кафуле во Аеродром

Денеска (25.11.2020) во 03.20 часот полициски службеници од ЕВР ОКР Аеродром и Драчево лишија од слобода малолетник, кој бил фатен на лице место при извршување на кривично дело „тешка кражба“ во угостителски објекти на бул. „АСНОМ“.

Кај малолетникот се пронајдени предмети од кривичното дело и по документирање на случајот, ќе биде поднесена соодветна пријава.

Watch The Testament of Sister New Devil (Dub) Episode 4 (https://animeplanet.cc/m/lbkA/ep-4) at AnimePlanet anime planet darling

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 24 at website https://kissanimeonline.com. See more kissanime one punch man