January 27, 2021 13:46
Хроника

Малолетник прободен со нож во тепачка во ТЦ во Аеродром

На 12.01.2021 во 20.50 часот во СВР Скопје било пријавено дека во трговски центар на подрачјето на Аеродром бил нарушен јавниот ред и мир, при што малолетник бил повреден со остар предмет.

Полициски службеници излегле на местото и било констатирано дека повреден бил 16-годишник од Скопје, кој бил пренесен на Градската општа болница „Св.Наум Охридски”.

По настанот, малолетници биле приведени во Полициската станица Аеродром и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

DARLING in the FRANXX Episode 24 at website https://kissanimeonline.com legend of korra kissanime

Watch Yosuga no Sora Episode 5 (https://animeheaven.pro/m/jYm/ep-5) at website https://animeheaven.pro hunter x hunter anime heaven