January 20, 2022 05:19
Балкан

Малолетник од Србија убиен во Трст, го пронашле во подрум

Уапсен 21-годишен осомничен за убиство на тинејџер со српско потекло.

Се сомневаат дека го задавил во близина на железничката станица во Трст, а дека мотивот е девојката во која двајцата биле вљубени.

Телото на Р.Т. било пронајдено на 8 јануари во подрум на една зграда, јавува РТС.

anime streaming. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Mieruko-chan Episode 10

gogoanimeio Attack on Titan Season 2

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 11

GoGoAnime Bleach (Dub) Episode 357

gogoanime in My Hero Academia Season 3