January 25, 2022 06:04
Хроника

Малолетник нападнат во автобус на ЈСП

Нападнат малолетник во автобус на ЈСП Скопје на релација Центар – Чаир.

-Вчера околу 21.30 часот во СВР Скопје, Г.Д.(49) од Скопје пријавил дека неговиот малолетен син, додека се возел во автобус на ЈСП на релација од Центар кон населба Чаир, бил физички нападнат од друг малолетник, велат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

Redo of Healer Episode 5

Your Lie in April

dubbed anime Attack on Titan Season 3 Part 2

dubbed anime Gintama

AnimeDao Gintama Episode 197