September 25, 2021 05:12
Хроника

Малолетник без возачка тешко повредил пешак на паркинг во Негорски бањи

На 25.07.2021 во 18.15 часот во Полициската станица Гевгелија било пријавено дека на паркинг простор на Негорски бањи, патничко возило „ланд ровер”, со кавадаречки регистарски ознаки, управувано од малолетно лице од Неготино, удрило во паркирано возило „опел” и во возило „фиат”, кое пак, удрило во моторно возило „фолксваген поло”. Во незгодата со тешки телесни повреди се здобил пешакот Ѓ.З.(42) од Неготино, констатирани во Медицински центар Гевгелија, а увид на местото извршила екипа на Полициска станица Гевгелија.

TwistMoe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeKisa: Slayers Evolution-R anime episode 13 online free at https://animekisa.in anime sites

Watch anime online for free at WCOStream watch anime

.hack//roots Episode 26

Bbuzzart: https://www.bbuzzart.com/profile/404245

Animeflixnl blogspot: https://animeflixnl.blogspot.com/