September 24, 2021 09:10
Магазин

Македонскиот моден креатор го бендиса Цеца Ражнатовиќ

Балканската естрадна ѕвезда Цеца Ражнатовиќ е во новата креација на македонскиот моден креатор Златко Јовановски. И Цеца се пофали, но и самиот Златко го потврди својот успех.

– Токму така. Со балканската дива Цеца контактирав преку нејзината стилистка. Пејачката е одушевена од моите креации. И јас сум одушевен од Цеца која е една многу пријатна личност. Среќен сум што фустаните како и останатите креации по мојата замисла ќе ги носи токму таа. Ќе имате можност да ја видите Цеца допрва и во шоуто “Ѕвездите на Гранд“…..

4Anime: Honey x Honey Drops anime episode 2 online free at https://4anime.biz 4anime app

Website https://twistmoe.net: Watch Gallery Fake twistmoe Episode 37 anime streaming

Website https://animeheaven.pro: Watch Touken Ranbu - Hanamaru (Dub) animeheaven Episode 12 watch anime online

Dragon Ball Z Special 2: The History of Trunks Episode Full

Fliphtml5: https://fliphtml5.com/homepage/gmwhz

Fr ulule: https://fr.ulule.com/animefreakws