Македонија

Македонската делегација пречекана во Софија

Со официјалниот пречек на софискиот плоштад Свети Александар Невски, попладнево македонската владина делегација, ја почнува дводневната посета на Бугарија.

 

За посетата на делегацијата, предводена од премиерот Ковачевски владее голем медиумски интерес во Софија, во пресрет и на утрешната заедничка владина седница.

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

watch animes Attack on Titan Season 3 Part 2

4Anime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 10 - Uncen

4Anime Naruto: Shippuden

4Anime Bleach (Dub)

anime websites Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc