0 C
Skopje
July 22, 2018
Хроника

Попладнево запалени четири возила во Скопје

Попладнево запалени четири возила во Скопје

Четири возила попладнево биле запалени на улицата Елисие Поповски Марко во Скопје.

Пожарот бил пријавен во 18 часот и пет минути во противпожарната единица, која интервенирала со три возила и шест пожарникари.

Related posts

Трагедија: Битолчанка пронајдена мртва со изгореници по телото

24news

Струмичкиот доктор го влечел своето куче врзано за кола, ќе одговара

24news

Избувна пожар во Маџар маало – гореа бандери и автомобил

24news