August 2, 2021 21:24
Хроника

Маж починал додека возел од Битола кон Прилеп

Педесет и петгодишен маж, со иницијали Ш.В. починал додека го возел својот автомобил на патот Битола-Прилеп, пред Тополчани.

Од МВР велат дека управувајќи го возилото, со прилепски регистарски ознаки, тој се пожалил на болки во градите на сопатничката Л.В.М..

Извршен бил увид, а телото на починатиот е предадено на обдукција.

KissAnime Watch anime online, English anime online HD. Nadia: Secret of Blue Water Specials (https://kissanime.mx/m/AMDZ) Episode 10

4Anime Watch anime online, English anime online HD. Watch Kamisama Minarai: Himitsu no Cocotama Movie - Kiseki wo Okose♪ Tepple to Dokidoki Cocotama-kai Episode Full

https://animedao.nl boku no hero academia season 4 animedao. Katte ni Shirokuma Episode Full

KissAnime Peatix: https://peatix.com/user/8590156/view