November 28, 2021 05:45
Магазин

Мадона го покажува своето беспрекорно чувство за стил

Мадона го истакна своето одлично чувство за стил, сосема поинаков од сите други, во неколку снимки и приказни што ги сподели на својот профил на Инстаграм во неделата.

63-годишната поп икона се релаксира и ужива во чаша вино на неколку фотографии, а на други, се гледа како пишува нешто во некаков стар дневник.

Мадона носи прекрасен црн фустан од тантела со богати цветни аплиакции, додека позира за фотографиите.

Таа, исто така, напиша кратка порака во описот на својата објава: „Кои се вашите намери….. најважно прашање што треба да си го поставите пред да донесете каква било одлука“.

 

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

Lupin VIII Episode Full

AnimeFLV: Honkai Impact 3 The Animation Shattered Samsara anime episode Full online free at https://animeflv.uk watch anime free

4Anime: True Tears: Raigomaru to Jibeta no Monogatari anime episode Full online free at https://4anime.biz 4anime app ios

Website https://wcostream.cc: Watch BANANA FISH wcostream Episode 24 dubbed anime