March 2, 2021 17:27
Магазин

Луксузна мода: Кучиња во чизми

Луксузната марка за домашни миленици „Вери импортант папис” (Very important puppies – ВИП) пушти во продажба елегантни чизми од велур за кучиња, со дебел ѓон направен од природна гума, објави „Дејли мејл”.

На горниот дел од чизмите има лента од кожа со долги нишки во неон-зелена боја. Ова ги прави додатоците уште поелегантни. Компанијата ги демонстрираше луксузните добра на шепите на две помали кутриња.

Чизмите потсетуваат на популарните ретрочизми со велур, дизајнирани за луѓе. Овие се достапни во шест големини – и одат по четири за 60 фунти (67,55 eврa).

Watch The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 17 (https://kissanimeonline.com/m/Kga4/ep-17) at KissAnime boku no hero academia kissanime

Re:ZERO -Starting Life in Another World- Episode 25 at website https://animefreak.ws anime freak one piece