August 2, 2021 20:27
Магазин

Лопез изгледа убаво среде деловни обврски

Џенифер Лопез беше облечена за да остави впечаток кога се упати кон една од своите канцеларии во Лос Анџелес во вторникот.

51-годишната ентертејнерка изгледа беспрекорно во лелеав цветен летен фустан, чанта „Валентино Гаравани“ и тренди чаша за вода.

Во текот на својата мисија, пејачката на хитот Ain’t Your Mama излезе од автомобилот и се качи во својата канцеларија опкружена со неколку членови на тимот.

Ова се случува откако ден претходно избегна прашање во врска со нејзината романса со старо-новиот партнер Бен Афлек.

Таа се појави во емисијата „Тудеј“ во вторникот наутро преку „Зум“, а водителката Хода Кот се обиде да извлече некоја информација за нејзиниот љубовен живот.

Сè започна кога Хода ѝ рече: „Изгледаш посреќно. Морам да ти кажам, секогаш кога ќе видам фотографија од тебе и Бен, си велам: таа изгледа посреќно. Дали сме посреќни?“

Лопез не се фати на мамецот. Таа дипломатски го избегна прашањето и ѝ рече на водителката: „Јас секогаш сум среќна кога ќе те видам Хода!“

„Чекај, знаеш дека јас разговарам со тебе, го знаеш тоа“, рече Хода во видеоповикот.

„Знам“, рече Џенифер. „Можеш да ми се јавиш. Го имаш мојот број!“

AnimeBee: Minami-ke Betsubara anime episode Full online free at https://animebee.to anime streaming

AnimeDao: Hokuto no Ken: Legend of Heroes anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao kissanime tv

Website https://twistmoe.net: Watch Brave Soldier twistmoe Episode 32 anime stream

Letterboxd: https://letterboxd.com/gogoanimelol/

Kit: https://kit.co/animeflixnl

Plimbi: https://www.plimbi.com/author/40947/kissanimemx