February 28, 2020 21:22
Живот

Лима гола во кревет со ружи кои ѝ ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички

Лима гола во кревет со ружи кои ѝ ги испратил милијардер, а сите се прашуваат дали има гаќички

Емир Ујар е турски бизнисмен, потпретседател на мултимилионерска компанија, а во своја сопственост има неколку фирми кои се занимаваат со нафтена индустрија и туризам додека пак неговото семејство поседува ланец на хотели.

Адријана Лима (38) повторно има широка насмевка бидејќи ужива во љубовта со турскиот милионер Емир Ујар (37) со кој првпат е фотографирана на Миконос на почетокот на јули оваа година.

Ујар овојпат својата убавица ја изненадил со букет од 225 ружи, а Лима со истите се фотографирала прво во ходникот, а потоа и во кревет, но гола.

„Дефинитивно бројот 225 направи да се чувствувам посебно“ – напишала како опис под фотографијата.

Но, Лима на креветот, откако се соблекла, зазела многу “непријатна“ поза, па сите се прашуваат дали воопшто носи гаќички или пак нема баш ништо.

Еве ја и “спорната“ фотографија.

Емир Ујар има вредност од околу 250.000 долари, додека пак богатството на целото негово семејство се проценува на околу една милијарда долари. Емир Ујар важи за еден голем заводник, а се школувал во Германија и Америка.

Да потсетиме дека поранешното момче на Лима беше Џои Томас, момче од обезбедувањето, а парот нивната врсак во јавноста ја официјализира во јануари 2015-та година кога биле “уловени“ на шопинг во Мајами.

Кога станува збор за Емир, се шпекулираше дека тој бил во љубовна врска со Линдзи Лохан.