January 25, 2021 12:17
Свет

Лек против ковид-19 кој го спречува ширењето 24 часа откако пациентот ќе го испие

Тимот предводен од д-р. Ричард Племпер првично откри дека „Молнупиравир“ е всушност многу ефикасен против сезонскиот грип.

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 36 (https://animeheaven.pro/m/q5n/ep-36) at AnimeHeaven attack on titan anime heaven

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement (https://funimationfree.com/m/meWx) Episode 1 at Funimation funimation on switch