August 2, 2021 19:06
Хроника

Кумановец тепаше девојка па изеде ќотек (ВИДЕО)

На социјалните мрежи осамна видео, на кое може да се види како момче тепа девојка. Подоцна, истото момче добива ќотек од друго машко лице.

„Прво се силеше на девојче, после 5 минути си го доби и почна да плаче за помош“, стои во описот на видеото.

Според коментарите под видеото, се претпоставува дека настанот се случил во Куманово, позади културниот дом во центарот на градот.

KissAnime: [email protected] 2 anime episode 74 online free at https://kissanime.mx kissanime down

AniWatch: Be Forever Yamato anime episode Full online free at https://aniwatch.pro watch anime

Website https://animebee.to: Watch Baby☆Love animebee Episode Full watch animes

Allmyfaves: https://www.allmyfaves.com/animefreakws

Mixcloud: https://www.mixcloud.com/gogoanimelol/

Zintro: https://www.zintro.com/profile/zid408d375?ref=Zid408d375