Хроника

Кумановец нападнат во угостителски објект од две лица

Дваесет и деветгодишен кумановец рано утринава пријавил дека бил физички нападнат во угостителски објект од страна на две лица.

– На 16.01.2022 во 04.00 часот М.С.(29) од Куманово пријавил дека околу 03.00 часот во угостителски објект во Куманово, по претходна вербална расправија, бил физички нападнат од Љ.Ѓ. и уште едно лице, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Оттаму додаваат, дека се работи на расчистување на случајот.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak One Piece (Dub)

AnimeFreak My Hero Academia Season 3 (Dub)

AnimeFreak Mieruko-chan

anime streaming Death Note (Dub)

AnimeFreak Death Note Episode 28