August 5, 2021 03:27
Магазин

Крузер со тематика од „Пријатели“ ќе плови во 2022 година

Долгоочекуваната дружба на „Пријатели“ конечно се случи минатиот месец, на големо задоволство на фановите, а сега фановите на серијата ќе можат да уживаат во тематски активности и забава на брод.

Љубителите на серијата ќе се забавуваат на крстарење со „Пријателите“ на крузерот „Селебрити еквинокс“, кој треба да исплови следната година.

Крстарењето Fana World Travel со бродот Celebrity Equinox предвидува забава и активности со тема од серијата.

На веб-страницата за Cruise With Friends  се наведува: Одете во авантура со вашите најдобри пријатели.

Крстарењето ќе трае од 15 до 21 мај 2022 година, почнувајќи од Форт Лодердејл, Флорида.

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. The Tiny One Makes It Big (https://animeflix.nl/m/1No4) Episode 1

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. Fate/Kaleid Liner Prisma Illya 2Wei! Shorts (https://animeheaven.pro/m/qnZP) Episode 5

Watch anime online for free at AniWatch aniwatch me. Watch Sword Art Online: Sword Art Offline Episode 9

KissAnime Knowyourmeme: https://knowyourmeme.com/users/kiss-anime--5