September 25, 2021 06:05
Магазин

Криси Тајген и Џон Леџенд ја продадоа куќата во Беверли Хилс за 16,8 милиони долари

Криси Тајген и Џон Леџенд продадоа палата од 8.520 квадратни метри со седум спални соби и девет бањи за 16,8 милиони долари, по долготрајните напори да се ослободат од главниот имот.

Криси (35) и Џон (42) минатиот август се иселија од импресивниот дом во Беверли Хилс, според „Њујорк пост“, кој минатата година по само една недела на пазарот се продаде по цена од 24 милиони долари.

Меѓутоа, како што изјави претставник на локална агенција за недвижности за порталот, гореспоменатиот купопродажен договор не се реализирал, а доцнењата во процесот создале погрешен впечаток кај потенцијалните купувачи дека имотот воопшто не е на пазарот.

Website https://animekisa.in: Watch K: SEVEN STORIES "R:B - BLAZE -" animekisa Episode Full watch anime dub

Website https://4anime.biz: Watch My-Hime Specials 4anime Episode 27 4anime safe

WCOStream: My-Otome 0: S.ifr anime episode 3 online free at https://wcostream.cc anime sites

TwistMoe: Mo Dao Zu Shi 2nd Season [Chinese Dub] anime episode 8 online free at https://twistmoe.net dubbed anime

Profile ameba: https://profile.ameba.jp/ameba/gogoanimebe

Animeflixnl wixsite: https://animeflixnl.wixsite.com/my-site