October 22, 2021 23:37
Магазин

Кралицата нема да ја види Лилибет во скоро време поради заладените односи со Хари и Меган

Кралски коментатор предупредува дека кралицата наверојатно нема да се сретне со правнуката Лилибет во скоро време поради „мразот“ со принцот Хари и Меган Маркл.

Војводата и војвотката од Сасекс ја дочекаа својата ќерка минатиот месец, и сите членови на кралското семејство беа воодушевени од веста.

Некои медиуми објавија дека парот ѝ ја претставил Лили на нејзиното височество со видео повик.

Сепак, кралскиот коментатор Џонатан Сакердоти смета дека ќе помине некое време пред тие да се сретнат лично.

Тој за „Ју-ес викли“ рече: „Запомнете дека кралицата не ја запознала нејзината најнова правнука. Се чини дека тоа нема да се случи во скоро време.

“Таа веќе подолго време не го видела Арчи. Како семејство, ако го занемариме фактот дека се кралско семејство, таму веќе постои поприлично замрзнување и оддалеченост. “

Бебето Арчи мама Меган го запознава со кралицата и други високи членови на монархијата

Принцот Хари и Меган Маркл моментално го прекинаа ангажманот во добротворната организација „Арчивел“ за да ѝ го посветат целото свое време на новородената ќерка Лилибет, која го доби името како почит кон кралицата и принцезата Дијана.

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

KissAnime: BBK/BRNK: The Gentle Giants of the Galaxy anime episode 12 online free at https://kissanime.mx legend of korra kissanime

Website https://animeflix.nl: Watch Buddha 2: The Endless Journey animeflix Episode Full spirited away animeflix

Wantedly: https://www.wantedly.com/id/animeflixnl

Evensi: https://www.evensi.com/profile/gogoanimelol/3582393/savethedate/