November 19, 2019 12:22
Македонија

Костадинов: Ќе ги победиме толку силно што лавот од логото ќе им избега

Костадинов: Ќе ги победиме толку силно што лавот од логото ќе им избега

Пратеникот и портпарол на СДСМ, Костадин Костадинов на својот Фејсбук профил коментирајќи ги изборите кои ќе се одржат на 12 април, напиша дека ќе ја победеле опозициската ВМРО-ДПМНЕ со голема разлика.

„Ќе ги победиме толку силно што лавот од логото ќе им избега“, напиша Костадинов.

Нови вести

(Во живо) Адвокатот на Боки 13 за здравствената состојба на неговиот клиент

Igor

Царовска: Го решаваме долгогодишниот проблем на лицата без документи, ќе може да ги остваруваат своите основни права

Igor

Димитров на Состанокот на министрите за надворешни работи на земјите-членки на НАТО

Igor