March 2, 2021 17:41
Македонија

Костадинов: Очајни сте и никако да научите ДПМНЕ

Кога силно им сметаш на ДПМНЕ, не им останува ништо друго освен да шират лажни вести.
Ова е типичен пример за лажни вести платени со крадени пари од народот.

Очајни сте и никако да научите.
Можете сами да се лажете но народот никако.
Напиша на својот фејсбук профил пратеникот Коста Костадинов.

Dr. Stone: Stone Wars Episode 1 at website https://animeflix.nl animeflix darling in the franxx

Watch SK8 the Infinity Episode 1 at website https://kissanimeonline.com fire force kissanime