March 8, 2021 13:22
Магазин

Кортни Кардашијан го рекламира брендот на својата сестра Ким

Кортни Кардашијан покажа поддршка за помладата сестра Ким на својата Инстаграм-страница оваа среда.

Најстарата сестра Кардашијан крена бура кога ја покажа својата секси фигура во линијата долна облека на Ким, SKIMS. Во својата објава, 41-годишната Кортни напиша: „Слатки соништа“.

Последната објава на Кортни доаѓа среде гласини дека Ким е на работ на развод од сопругот Канје Вест.

Канје е третиот сопруг на Ким и татко на сите четири нејзини деца – Норт (7), Сент (5), Чикаго (3) и Псалм (1).

Watch The Quintessential Quintuplets 2 Episode 3 at website https://animeheaven.pro. See more anime heavene

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 27 at website https://gogoanime.be. See more gogoanime haikyuu