August 25, 2019 22:51
Забава

Концерт на Влатко Лозаноски во „Борис Трајковски“

Влатко Лозаноски на 23 март ќе одржи концерт во „Вип арена“, спортски центар „Борис Трајковски.

„Момчето кое има безброј хитови, три студиски албуми и награди на над 20 фестивали во Македонија и во регионот, ќе се претстави пред македонската публика на 23 март во Вип Арената, со почеток од 20:30 часот. Концертот ќе биде со спектакуларна продукција, на ниво на светските концерти, затоа што мислењето на Авалон Продукција е дека Влатко Лозаноски заслужува ваков третман“, велат од продукцијата.

Влезниците ќе бидат пуштени во продажба од утре, 13 февруари, во 09 часот преку продажната мрежа на Авалон низ Македонија и онлајн на avalon.mk, по цени од 500 до 1 000 денари.

Нови вести

(Видео) Синот на Глорија Вандербилт благодарен што родителите не му го оставиле своето богатство

Filip

Џемперот на Гвардиола продаден за 6.000 фунти

Filip

Отворен апартман за љубителите на „Игра на тронови“

Igor