July 23, 2021 21:22
Хроника

Контролори на ЈСП тепани со тврд предмет во автобус на Бит Пазар

На 23.06.2021 во 10.30 часот во СВР Скопје било пријавено дека на подрачјето на Бит Пазар, во автобус на ЈСП, додека Ф.Б.(37) и неговиот колега Х.М.(35), двајцата од Скопје, вршеле контрола на возните билети, биле физички нападнати од три лица, при што бил употребен и  тврд предмет.

Се работи на расчистување на случајот.

Watch anime online for free at AnimeDao animedao kissanime tv. Watch Attack on Titan Final Season Episode 16

https://animefreak.ws vinland saga animefreak. Watch Saa Ikou! Tamagotchi Episode 12

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD. Watch Juusou Kikou Dancougar Nova Episode 12

AnimeTV Sites Google: https://sites.google.com/view/animetv-official/home