October 17, 2021 17:10
Македонија

Конечно се запознаа – Филипче и ја исполни желбата на Лиде Лиде

Жената која стана вистински хит поради коментарите на социјалните мрежи за министерот за здравство Венко Филипче и кого постојано го канеше на кафе, желбата конечно ѝ се исполни. Лиде Лиде конечно успеа да го запознае министерот за здравство Венко Филипче. Таа за оваа средба се пофали на  социјалните мрежи. Над фотографијата Лиде Лиде напиша: Конечно го сретнав“.

На фотографијата се забележува дека иако не држат премногу растојание, сепак носат заштитни маски.  Посебно внимание привлекува заштитната маска на Лиде Лиде на која пишува „Лиде Венко“ со што уште еднаш покажа дека е негов вистински обожавател.

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

AniWatch: Soar High! Isami (Dub) anime episode 7 - 9 online free at https://aniwatch.pro watch anime

Website https://animeflv.uk: Watch Joran The Princess of Snow and Blood animeflv Episode 12 stream anime online

Cycling74: https://cycling74.com/author/61186f097175a8725bd1754d

Bitchute: https://www.bitchute.com/channel/gogoanimelol/