August 2, 2021 21:21
Македонија

Командантот на Врховната сојузничка команда на НАТО за Европа, генералот Тод Волтерс во Скопје

Командантот на Врховната сојузничка команда на НАТО за Европа, генералот Тод Волтерс, денеска, ќе престојува во официјална посета на Република Северна Македонија.

Како што соопшти Министерството за одбрана, врховниот командант на сојузничките сили за Европа, генералот Волтерс, ќе има официјални средби со министерката за одбрана Радмила Шекеринска и со началникот на Генералштабот на Армијата, генералот Васко Ѓурчиновски.

https://4anime.biz watch anime online. Tick & Tack Episode 1 - 04

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Anju to Zushioumaru (Dub) Episode Full

AniWatch Watch anime online, English anime online HD. Kuroi Ame ni Utarete (https://aniwatch.pro/m/wdK4) Episode Full

KissAnime Designcontest: https://www.designcontest.com/client/kissanimemx/