Македонија

Ковачевски во друштво на Спасовски ја презентираше партиската програма во Куманово

Кандидатот за претседател на СДСМ Димитар Ковачевски вечерва ја презентираше својата програма и визија пред членството во Куманово.

Покрај Ковачевски присуствуваше и министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски кој му даде поддршка и  го повика  членството да го избере Димитар Ковачевски за нов претседател на СДСМ.

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

watch subbed anime ANIMEFLIX Attack on Titan Final Season

Attack on Titan Season 2

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

ANIMEFLIX That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 18

anime streaming Bleach (Dub)

tải go88