January 27, 2021 10:45
Хроника

Кичевец се обидел да ја силува својата снаа

Во раните утрински часови на 28 ноември во полициската станица во Кичево било пријавено дека во семејна куќа, 40-годишниот Ф.И. се обидел да изврши обљуба на неговата снаа.

Истиот ден тој бил уапсен и задржан во полициска станица.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Watch Redo of Healer Episode 1 Uncen at website https://gogoanime.be go go go anime

Kaguya-sama: Love is War (https://animeheaven.pro/m/kE2W) Episode 12 at website https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball super