November 28, 2021 06:54
Магазин

Ким му плати на Канје уште 3 милиони долари за куќата во Хидн Хилс

Ким Кардашијан морала да искешира дополнителна сума пари за предмети во домот што го делеше со сопругот Канје Вест, откако претходо го откупи целиот имот.

Таа се согласи да му плати 20 милиони долари во готово за нивниот дом во Хидн Хилс среде развод. Но, очигледно ова не било доволно хациендата и сè што има во неа да прејде во целосна сопственост на Ким.

Според „ТМЗ“, реалити-ѕвездата му доплатила на раперот дополнителни 3 милиони долари за некои предмети во нивната пространа вила.

Веб-страницата наведува дека импресивната уметничка колекција на двојката, која ја собирале со текот на годините, најверојатно влијаела на високата цена.

WCOStream: Maken-Ki! Two Specials anime episode 5 online free at https://wcostream.cc wcostream close enough

KissAnime: Ebiten: Kouritsu Ebisugawa Koukou Tenmonbu OVA anime episode Full online free at https://kissanime.mx tokyo ghoul kissanime

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

AnimeDao: Shonen Ashibe GO! GO! Goma-chan anime episode 32 online free at https://animedao.nl attack on titan animedao

4Anime Watch anime online, English anime online HD