December 1, 2020 00:56
Магазин

Ким Кардашијан со жешка фотогалерија: „Ова се 40-ти“

Ким Кардашијан пред неколку дена го прослави својот 40-ти роденден, а денеска реши уште еднаш да ја покаже заоблената фигура и да се пофали како изгледа во бикини.

Таа за помалку од два часа собра повеќе од три милиони лајкови.

– Ова се четириесеттите години – напиша таа во описот на фотографијата на која за помалку од два часа собра 3,3 милиони лајкови.

Жешката фотогалерија може да ја погледнете тука