January 21, 2022 21:16
Магазин

Ким Кардашијан најави лансирање на „Скимс“ во Кина

Ким Карадшијан продолжува да го шири својот бренд од милијарди долари на глобално ниво.

Таа соопшти дека „Скимс“ официјално е лансиран во Кина.

41-годишната Ким – инфлуенсерка од џетсетот а сега и успешна деловна жена – се огласи на Инстаграм во вторникот за да ја сподели веста за сè поглобалното преземање на својот бренд.

Во својата објава, таа откри дека линијата долна облека за затегнување и обликување на телото е достапна за купување во два големи града: Шангај и Хонгконг, преку стоковната куќа „Лејн Крафорд“.

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime stream DARLING in the FRANXX

My Hero Academia

anime stream Your Lie in April

AnimeDao High School DxD

Attack on Titan Season 3