January 25, 2022 05:21
Магазин

Ким Кардашијан и Пит Дејвидсон се фотографираа со турист за време на појадок во хотел

Утринско застанување за топол напиток во Лос Анџелес се покажа како случајна средба со Ким Кардашијан Вест и Пит Дејвидсон за еден среќен турист.

Холандскиот музички новинар Пол Баревијк, кој бил на кус одмор во Лос Анџелес викендот по Денот на благодарноста, разгледувал вили и луксузни продавници на Беверли Хилс кога случајно налетал на парот и ја искористил шансата да направи неколку фотографии со нив.

Баревијк раскажува за „Пипл“дека налетал на парот во хотелот „Беверли Хилс“ во саботата наутро. Тој пиел утрински чај и разговарал на телефон со мајка му во барот на хотелот. Прво го забележал Дејвидсон, комичарот на Saturday Night Live (28).

„Разговарав со мајка ми на мојот мобилен и сфатив дека Пит седи десно од мене. Потоа се запрашав: со кого зборува? Затоа што, запознаен сум со најновите гласини, тогаш ја видов и Ким“, рече Пол.

„Изгледаа среќни и седеа еден до друг. Решив да го скршам мразот, ѝ покажав неколку селфиња што ги направив пред нејзината продавница „Скимс“ и потоа тројцата се фотографиравме заедно, а првата беше со неа,“ вели Холанѓанецот.

Фотографиите ги објави на својот Инстаграм-профил и доби спомени од патувањето кое сигурно долго ќе го памети.

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

dubbed anime 4Anime JUJUTSU KAISEN (Dub)

Attack on Titan Final Season Episode 11

Gintama

4Anime Naruto: Shippuden (Dub)

4Anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)