Магазин

Кети Пери ја откри најлошата навика на Орландо Блум

Кети Пери откри дека најлошата навика на нејзиниот свршеник Орландо Блум е да остава искористен забен конец насекаде.

Во текот на гостувањето во британската радио станица „Харт“ во понеделникот (17 јануари), поп ѕвездата го пофали 45-годишниот актер дека одржува фантастична орална хигиена и бисерно бели заби, но имаше помалку убави зборови за неговиот лежерен став во однос на чистење на бањата.

Откако беше прашана какви лоши навики има нејзиниот свршеник, Кети (37) им рече на водителките Аманда Холден и Џејми Тикстон: „Тој сака да користи забен конец, што е одлично затоа што некои партнери не го прават тоа, и тој има сјајни заби.“

„Но, тој го остава конецот насекаде! На страната на мојот кревет, во автомобилот, на масата во кујна…и секаде…иако имаме корпи за ѓубре“.

Кети, која има 16-месечна ќерка Дејзи со ѕвездата на „Пиратите од Карибите“, откри дека го прославила Божиќ со своето семејство и дека било прекрасно.

„Тоа беше мојот омилен Божиќ, всушност затоа што ќерка ми сега има 16 месеци и веќе е свесна за подароците и многу се радуваше.

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

free anime One Piece (Dub)

AnimeDao Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

AnimeDao How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

english dubbed anime High School DxD

The Daily Life of the Immortal King 2nd Season Episode 4