December 1, 2020 09:15
Магазин

Кети Пери на утринска роденденска прошетка во тренирки

Кети Пери заѕвони на својот 36-ти роденден во неделата.

Но, наместо конфети и торта, поп-sвездата прослави уште една година околу сонцето со прошетка рано наутро во нејзината населба во Лос Анџелес.

Во меѓувреме, свршеникот на Кети, Орландо Блум (43), со јасна намера за подарок пред претстојната свадба, беше забележан додека влегува во златарница во Монтечито, Јужна Калифорнија.

Иако Орландо не беше во нејзина близина, Кети го изнесе своето сакано милениче Нагет да ѝ прави друштво во лежерната прошетка.