October 26, 2021 01:30
Магазин

Кајли Џенер промовира детска и бебешка козметика

Кајли Џенер се чини дека нема намера да забави со активностите среде втората бременост.

Могулот за козметика во вторникот го покажа својот труднички стомак, што се совпадна со ажурирање на нејзиниот најнов деловен потфат, палетата Kylie Baby („Кајли бебе“).

Палетата производи за нега на бебиња и деца вклучува шампон, купка и млеко за тело.

Кајли (24) објави фотографија од себе во сиво доло палто со опис: „Подготвена сум за есен“.

Истиот ден, официјалниот Инстаграм-профил на линијата „Кајли бебe“ објави нова фотографија на производот, со наслов „Бидете во тек за лансирањето“.

GoGoAnime: Haikyu!! 3rd Season (Dub) anime episode 10 online free at https://gogoanime.be watch anime free

AnimeFreak Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animekisa.in: Watch Mushishi Path of Thorns animekisa Episode Full watch animes

Arashi no Yoru ni Episode Full

Animeflixnl xtgem: http://animeflixnl.xtgem.com/index

Community getvideostream: http://community.getvideostream.com/user/animeflixnl