October 18, 2019 08:48
Живот

Карлеуша со безобразно длабоко деколте, но сите гледаа во нешто друго

Карлеуша со безобразно длабоко деколте, но сите гледаа во нешто друго

Јелена Карлеуша после неколку скандали и се случи и трагедија во семејството од која се чини дека тешко се опоравува.

Имено пејачката тешко ја поднесе смртта на својата мајка Дивна која почина неодамна.

Сепак таа се врати на своите ангажмани и почна да објавува фотографии на својот Инстаграм профил, па освен објавите кои секојдневно ги посветува на својата мајка таа објави фотографија во која леши на кревет, а нејзините офромни гради се вопреден пламн.

Сепак покрај комплиментите за нејзиниот изглед, фановите забележаа и ешто друго.

„Бескрајно убава, но со тага во очите“ се вели во еден коментар, додека друг пак вели: „Знам дека се уште боли, но сепак ни е мило што се врати, ни недостасуваше на сите“.

 

Нови вести

И ја отвориле главата за да и го отстранат туморот, а откриле неочекуван гостин

Filip

ВИДЕО: Жената го фати мажот како ја изневерува со медицинска сестра-зажали за тоа премногу

Filip

(фото) Девојката со најдобар задник го прослави голот на Меси во сина танга

24news