January 27, 2020 10:34
Живот

Карлеуша се појавува во секси розова долна облека во друштво на четири Деда Мразовци

Карлеуша се појавува во секси розова долна облека во друштво на четири Деда Мразовци
Популарната пејачка Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил го најавува новогодишниот настап во еден белградски хотел.

Според атрактивната пејачка тоа ќе биде „најспектакуларниот новогодишен концерт на сите времиња“.

Карлеуша во видеото се појавува во секси розова долна облека во друштво на четири Деда Мразовци.

https://www.instagram.com/p/B6DScmdhZ_R/?igshid=cyp6nc56psqa

 

Нови вести

За само три дена: Добија 2 милиони на лотарија и излечен син од карцином

Filip

„Икеа“ ќе плати 46 милиони долари за смртта на дете врз кое падна нејзин шкаф

Filip

Здравко Чолиќ доживеал немил настан – му впериле пиштол и го удирале

Filip