October 22, 2021 07:44
Магазин

Кардашјан како суперхеројка за „Мет афтерпарти“

Таа беше сè, освен здодевна, на црвениот тепих на модната екстраваганција „Мет гала“ во Њујорк, коментираат таблоидите.

И Ким Кардашјан продолжи да воодушевува со својот имиџ во понеделникот додека се упатуваше на забавите по настанот, познати како „Мет афтерпарти“, а на кои пристуствуваат голем број ѕвезди на забавната индустрија.

Реалната ѕвезда (40) на својот инстаграм-профил го сподели својот втор изглед вечерта инспириран од суперхероите. Таа позира во лифт облечена во друг црн комплет на луксузната модна куќа „Баленсијага“.

AniWatch: Rampo Kitan: Game of Laplace anime episode 11 online free at https://aniwatch.pro dubbed anime

ANIMEFLIX: Chocolate Underground anime episode 13 online free at https://animeflix.nl animeflix sword art online

Watashi no Kao Episode Full

Watch anime online for free at AnimeFLV anime to watch

Instapaper: https://www.instapaper.com/read/1424460457

Forums unknownworlds: https://forums.unknownworlds.com/profile/animeflixnl