Магазин

Канје Вест и Хит Бој работат заедно на нова песна

По неколку години несогласувања и кавги, раперот Канје Вест и продуцентот Хит Бој конечно повторно соработуваат на новата песна на Вест, Eazy.

34-годишниот Хит Бој (роден како Чонси Александар Холис Џуниор) неодамна потврди дека го продуцирал новиот сингл на Вест, Eazy, заедно со Д’ Гејм. Новата нумера излезе во петокот.

И Канје и Хит Бој потоа се огласија на своите Инстаграм-профили во понеделникот, споделувајќи видео од студиото на Хит Бој, каде тој седи со својот син.

watch anime free. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

anime sites Black Clover (Dub)

AnimeDao My Hero Academia Season 3 (Dub)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

anime websites AnimeDao Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

Attack on Titan Season 3