Магазин

Канје Вест бара конечно зелено светло за неговиот документарец

Канје Вест побара конечно одобрување на неговиот претстоен документарен филм за „Нетфликс“.

44-годишниот рапер се огласи на Инстаграм за да повика за финална монтажа на документарниот филм Jeen-Yuhs, кој требаше да биде премиерно прикажан на виртуелниот филмски фестивал „Санденс“.

„Ќе го повторам ова за последен пат. Морам да добијам конечна верзија и одобрување на овој документарец пред да биде објавен на Нетфликс“.

Хитмејкерот објасни дека сака да го контролира својот „сопствен имиџ“. Тој напиша: „Отворете ја просторијата за монтажа веднаш за да можам да бидам одговорен за мојот имиџ. Однапред ви благодарам“.

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2 Episode 10

4Anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 23

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

4Anime Naruto (Dub) Episode 212