December 10, 2022 07:13
Хроника

Камион се преврте на автопатот Гостивар-Тетово

Утрово, се преврте камион на автопатот Гостивар-Тетово.

Во моментов немаме информации дали има повредени во несреќата.

На терен се излезени екипи од СВР Тетово.