October 17, 2021 17:01
Магазин

Камила го прослави својот 72. роденден и се заблагодари на убавите пораки

Британската војвотка од Корнвол и сопруга на принцот Чарлс (70) го прослави 72. роденден.

„Ви благодариме на прекрасните пораки за роденденот на Војвотката“, пишува на твитот на нивната резиденција Кларенс хаус во Лондон, заедно со фотографијата на Камила.

По тој повод на твитер-профилите на кралицата Елизабета (93) и принцот Вилијам (37), исто така, се објавени честитки. Кларенс хаус објави фотографија на Камила (72) од посетата на засолниште за магариња во Сидмаут.

AnimeFLV: Shuffle! Prologue anime episode Full online free at https://animeflv.uk anime to watch

Website https://animeflix.nl: Watch Eyeshield 21 animeflix Episode 145 animeflix safe

Barefoot Gen Episode Full

AnimeBee: Mobile Suit Gundam Wing: Endless Waltz (Dub) anime episode 3 online free at https://animebee.to anime websites

Methodspace: https://www.methodspace.com/members/gogoanimebe/profile/

500px: https://500px.com/gogoanimelol