September 24, 2021 05:47
Музика

Калиопи нов сингл – “ХАЈДЕ ДА ПЈЕВАМО”

Калиопи нов сингл – “ХАЈДЕ ДА ПЈЕВАМО”

Декември е месец во кој испраќаме и примаме честитки со надобри желби. Јас наместо честитки ја подарувам песната “Хајде да пјевамо” која ја слави љубовта, задоволството и среќата на живеењето.

Посветена е на сите знајни и незнајни луѓе со желба да се свртат кон себе и околу себе, кон вистинските вредности и кон сето она кое ги прави среќни.

Watch anime online for free at Animepahe watch anime online

Watch anime online for free at TwistMoe dubbed anime

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed

AniWatch: Fruits Basket 1st Season anime episode 25 online free at https://aniwatch.pro watch anime free

Youmagine: https://www.youmagine.com/animefreakws

Helpforenglish: https://www.helpforenglish.cz/profile/207287-kissanimemx