August 25, 2019 09:30
Живот

Како се успива бебе за само 40 секунди?

Како се успива бебе за само 40 секунди?

Секој родител знае дека спиењето за бебињата е приоритет број еден! Затоа родителите бараат совршен трик како би ги заспале своите малечки.

Овој татко ќе ви покаже неверојатен начин, како тој го успива своето бебе.

Нови вести

Кога ќе видите што се случува со тетоважата на оваа девојка, ќе останете без текст

24news

Вистина која ќе ве шокира: Еве што навистина се случува кога ќе ве излиже куче

24news

Вијагра од минута во минута, еве што се случува кога ќе ја испиете сината пилула

24news