June 24, 2021 20:52
Магазин

Како изгледа Анастасија Ражнатовиќ без шминка

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави видео во кое позира без шминка, во домашно издание.
На објавеното видео, Анастасија ја имаше пуштената брановидна коса, без шминка, во маица.
Судејќи според снимката, младата пејачка позираше во утринско издание, а на снимката ја означи и локацијата. Имено, таа моментално е во Нови Сад, од каде потекнува нејзиното долгогодишно момче Ѓорѓе Кулјиќ.
Пред околу десетина дена, Анастасија објави два сингла – „Извини“ и „Готово“, а ги промовираше истиот ден на прославата на нејзиниот роденден, на 25 мај.

 

Преземено од Пулс24

4Anime Watch anime online, English anime online HD. Watch Sky Blue (Dub) Episode Full

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Chou Henshin Cosprayers vs. Ankoku Uchuu Shougun the Movie Episode Full

Watch anime online for free at AniWatch aniwatch. Hidamari Sketch x ☆☆☆ Specials Episode 2

KissAnime Deviantart: https://www.deviantart.com/kissanimemx