January 19, 2021 07:09
Хроника

Казни за 504 лица за неносење маски

Во текот на изминатото деноноќие (10/11.09.2020 година) на територијата на Република Северна Македонија по однос на мерката за неносење лична заштита на лице регистрирани се 504 прекршоци. Министерството за внатрешни работи апелира до граѓаните да ги почитуваат мерките и протоколите донесени од Владата со цел справување со Ковид -19.

Hashirama Senju vs Madara Uchiha Episode Full at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll free trial code

Back Arrow (https://animefreak.ws/m/RlAX) Episode 2 at AnimeFreak anime freaks website