January 24, 2021 22:59
Хроника

Казнети 599 граѓани поради неносење маска

Во текот на изминатото деноноќие на територијата на Република Северна Македонија, по однос на мерката за носење лична заштита на лице, регистрирани се 599 прекршоци.

Од Министерството за внатрешни работи апелираат граѓаните да ги почитуваат мерките и протоколите донесени од Владата со цел справување со Ковид-19.

Watch Attack on Titan Episode 14 (https://crunchyrollfree.com/m/aW/ep-14) at website https://crunchyrollfree.com. See more free vrv premium account

DARLING in the FRANXX Episode 24 at website https://animefreak.ws. See more animefreak hunter x hunter