September 24, 2021 09:11
Хроника

Кавадарчанка пријавила физички напад од 15-годишниот син

Кавадарчанка пријавила физички напад од својот син, информираше денеска портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски.

– Вчера во ОВР Кавадарци, 32-годишна жена пријавилa дека околу 11.30 часот во домот била физички нападната од нејзиниот 15 – годишен син, кој бил сместен во „Мал групен дом” во Кавадарци и со него ќе се постапува според Законот за детска правда, појасни Додевски.

Website https://animekisa.in: Watch Maku animekisa Episode Full anime stream

Watch Comic Party Specials (Dub) Episode 4

GoGoAnime: Keijo!!!!!!!! Specials anime episode 6 online free at https://gogoanime.be sword art online gogoanime

AnimeFLV: Naruto: Shippuden the Movie anime episode Full online free at https://animeflv.uk online anime

Pokecommunity: https://www.pokecommunity.com/member.php?u=972961

App roll20: https://app.roll20.net/users/9451130/gogoanimebe