April 11, 2021 12:08
Хроника

Кавадарчанец нападнал полициски службеници па завршил во станица

На 27.02.2021 околу 01.30 часот на ул.„Блажо Алексов” во Кавадарци, полициски службеници од Полициската станица Кавадарци го лишиле од слобода С.М.(27) од Кавадарци, затоа што физички нападнал полициски службеници кои извршувале службени дејствија.

Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Kuroko's Basketball 2 Episode 25 at website https://funimationfree.com. See more funimation basic plan

Watch DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 22 at website https://4anime.biz. See more persona 4 the animation funimation